iPhone 3G FUEL – etui z dodatkowym źródłem zasilania

Firma Case-Mate wydała kolejny element do telefonów  – tym razem nasz iPhone zostanie wzbogacony o etui, które może być klipsem przyczepione do elementów typu pasek, szafka, itp. Co więcej etui to zawiera w sobie dodatkowo coś co przyda się wszystkim użytkownikom tego telefonu.

iPhone 3G Fuel

iPhone 3G Fuel

Mowa tu oczywiście o dodatku w postaci dodatkowego źródła energii.

Według mnie wydaje się być całkiem przydatnym rozwiązaniem. iPhone 3G Fuel to najnowszy element z oferty Case-Mate oferujący etui oraz sposób na zwiększenie żywotności baterii w tym samym czasie. I to jest ogromny plus, którego nie da się zignorować.

Fuel pozwala naładować iPhone’a nie ważne gdzie jesteś – i tak masz wtedy własne dodatkowe źródło energii dla swojego telefonu. Nawet jeśli pozostawisz ładowarkę w domu, nie ma się czym przejmować – będziesz się dobrze, ponieważ urządzenie oferuje dodatkowo energię na 9-godzin czasu rozmowy!!! Sporo!

Taka dawka energi to tak naprawdę 7 dodatkowych godzin korzystania z Internetu, 24-godziny odtwarzania muzyki, 8-godzin odtwarzania wideo i do 250 godzin w trybie gotowości. Możesz zsynchronizować iPhone 3G przez to urządzenie

Koszt takiego rozwiązania to kwota podana przez producenta (2009 maj) jako 79,99 dolarów.

Dodatkowe dane ze specyfikacji:

pojemność baterii: do 2300mA
prąd ładowania baterii: do 450mA
maksymalny prąd rozładowania: 2A
zuzycie mocy: 5v/2.5w
zakres temperaturowy pracy bateri: -15°C to 50°C

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.