iPhone 5S data premiery, nowości i plotki

Zobaczmy wszystkie najnowsze pogłoski o iPhone 5S, które dało się słyszeć.
IPhone 5 może miec tylko około sześciu miesięcy, ale my już słyszymy mnóstwo informacji o następcy. Zgodnie z konwencją nazewnictwa Apple powinno zostać nazwane jako iPhone 5S.
Wczesne pokazanie iPad 4 i iPad mini – zaledwie osiem miesięcy po premierze iPad 3 w marcu – oznaczało, że Apple nadal ma możliwość zaskoczyć i możemy się spodziewać zobaczyć iPhone 5S nieco wcześniej niż oczekiwano.

Niemniej jednak, i to jest bardziej prawdopodobne , że iPhone 5S trafi do sprzedaży w drugiej połowie 2013 roku, podążając za trendem wyznaczonym przez iPhone 5 i 4S. Jest nawet możliwe, że Apple może pominąć w numeracji iPhone 5S i przeskoczyć od razu na numer iPhone’a 6 , choć niewiele jest na rynku sugestii, że miało by to być prawdą.
Należy się spodziewać, że również oprogramowanie zostanie udoskonalone. Niektórzy deweloperzy już na początku stycznia komunikowali, że widzieli nowy identyfikator iPhone6.1 w logach dla systemu iOS 7.
W przeszłości modele „S” ze stajni Apple miały ten sam core jak model podstawowy, natomiast dokładano nieco różnych funkcji oraz wzmacniano specyfikacje techniczną.
iPhone 5S raczej nie będzie się dużo odróżniał od iPhone 5, mozżna się spodziewać, że dostanie lepszy aparat i nieco szybszy procesor.
Jeden z analityków twierdzi, że Apple może skorzystać z iPhone 5S do zwiększenia marży dla iPhone’ów w wyniku spadku rentowności.

iPhone 5S data wydania

Można się spodziewać, że iPhone 5S ze swoją datą wydania być oczekiwany wczesną wiosną 2013 roku. Jest cały czas szansa, że zobaczymy kolejny iPhone później w 2013 roku.
Co ciekawe szacuje się, że pełna komercyjna produkcja nowego iPhone 5S się już rozpoczęła. To by potwierdzało plotki o dacie wydania na marzec a następnie sprzedaż w połowie roku.
Inni szacują datę wydania iPhone 5S na nieco później, powołując się na przewidywane cele sprzedaży producentów komponentów. Tutaj data sprzedaży oszacowana została na sierpień 2013.
Pożyjemy zobaczymy.

A Ty jakie funkcje widziałbyś w nowym iPhonie 5S lub 6?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Hello at Ar