Dodatki do iPhone z Cydii, które musisz mieć: FlashCam

Decydując się na wykonanie jailbreak’a na iphonie stajemy się bardzie świadomymi użytkownikami naszego telefonu – w nagrodę dostajemy coraz liczniejszą rzeszę narzędzi, które ułatwia korzystanie z niego.

Co więcej, część z tych dodatków nigdy nie będzie dostępna dla „zwykłych” użytkowników – tzn. tych co się boją zrobić jailbreak. Jak to w życiu: nie podejmujesz ryzyka, nie tracisz natomiast też nie zyskujesz.

W niniejszym wpisie zobaczmy jeden z przykładów niewielkich udoskonaleń – jest to FlashCam.

Aplikacja po zainstalowaniu będzie widoczna na ekranie zablokowanego telefonu:

IMG_1024

 

Po zerknięciu na obrazek już widać co to jest – włączenie oświetlenia (używanego do lampy błyskowej) na stałe z poziomu zablokowanego ekranu. Genialny pomysł w swojej prostocie – szybko potrzebujesz całkiem mocnego oświetlenia – naciskasz cokolwiek na iphonie i już bez odblokowania można włączyć światło – latarkę.

Jest też drugi przycisk – włączanie aparatu – co ciekawe można ustawić dowolną aplikację robiącą zdjęcia. Poniżej i tak zawsze będzie defaultowa aplikacja Aparat.

Co możemy ustawić?

Z poziomu Ustawień z systemu iPhone jest element FlashCam, którego ekran konfiguracyjny zaczyna się następująco:

IMG_1025

 

Włączenie/wyłączenie FlashCam – jest możliwość wybrania Tematu/Wyglądu. Kolejne ustawienia to tryb aparatu (zdjęcia czy wideo) oraz wybór aplikacji do robienia zdjęć.

Aplikacja FlashCam została uznanan jako jedna z dziesięciu, które warto mieć po instalacji Cydii – tzn. wykonaniu jailbreaka. Ja już mam a Ty?

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Hello at Ar